1 / 3
PFAFF Dürkop Adler Brother Rimoldi Industriski Mashini
100 €
30.12.2020 21:51

Кичево

Imame na prodazhba industriski mashini za shienje od zatvorena fabrika i dellovi.
Prodavam na golemo i na malo Moze Po edna, mashinite Se od 100€ na gore.
———————————————————
Imame; kompjuterski,Automat,quickstop,Full automatska-kompjuterski.
Znaci Autohrised Dealer od Brother Company sum imam i novi mashini Po poracka do vashata adresa.
———————————————————
Vrshime Servis na Industriski&Domashni mashini autohrised dealer Brother
XiMi-Shega 30years Since made in Germany

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Schaziman
Потврден огласувач
070529017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам