1 / 4
Autohrised Dealer Brother Mashini Industriski Novi Za TextiL
300 €
30.12.2020 21:50

Кичево

Prodavame Novi Mashini od Brother .
Domashni,Industriski Mashini.
Mozit so poracka koj model bi sakale vrshime i dostava do vashata adresa.
Garancija i servis bespllaten .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Schaziman
Потврден огласувач
070529017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам