1 / 4
Servis Za industriski&Domashni Mashini 30god Since
500 МКД
15.07.2021 19:57

Кичево

Vrshime servis za
Pfaff,Brother,Dürkop Adler ,Rimolldi bagat,bis nja...Domashni&industriski Mashini od sekoja Firma imame dellovi polovni i novi za sekoja mashina 30god since od 90god so vas vrsham i vo drugi gradovi i fabriki ili ako imate povece Mashini za Repariranje.

Se naodzame Kicevo vo Marshall Tito 16 Rrobaqepes XiMi Shega
Since 30god so vas.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Schaziman
Потврден огласувач
070529017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам