1 / 10
Servis montaza demontaza na novi i polovni klimi klima uredi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.07.2022 11:49

Карпош / Скопје

Servis montaza demontaza ,polnenje freon antibakterisko detalno cistenje na site vidovi klimi,po povolni ceni .
Prodazba na polovni i novi klimi
Dolgogodisno iskistvo

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

saso
Потврден огласувач
078409952
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам