1 / 6
Cesmi Rosan Srpski NOVI!!!!!!
1.499 МКД
27.11.2021 11:40

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Srpska tus baterija i baterija za umivalnik Rosan.CESMITE SE NOVI,1500 den.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

SERVIS I PRODAZBA
Потврден огласувач
070716179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам