1 / 5
СЕ ИЗНАЈМУВА ДУЌАН ВО СТАР ДОЈРАН
По Договор
12.07.2020 10:08

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

16 m²

Греење:

Струја

Се изнајмува деловен простор од 16 м2 + 5 м2 помошна просторија на пазарот во Стар Дојран.
Информации на телефон:
077865685
078805717

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

dragan
Потврден огласувач
070346688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам