1 / 5
Јамболии Jambolii
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2022 17:30

Велес / Велес

Се продава јамболија 100% чиста рунска волна,со димензии 220 на 180 .Јамболијата е нова некористена

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Даниела
Потврден огласувач
078225909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам