1 / 7
Punto 2004 god atest plin
2.500 €
18.05.2020 21:54

Брвеница / Тетово

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vo odlicna sostoj a realna.km.13000atest plin klima max socuvano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071228226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам