1 / 8
Se izdava kancelariski prostor vo centarot na Stip
1 €
17.07.2022 13:36

Штип / Штип

Квадратура:

80 m²

Se izdava kancelariski prostor vo centarot na Stip (Shtipski sokak) od 80 m2. Cena po dogovor
Za poveke info> 072 263 216

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
072263216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам