1 / 6
Sedishte Selle Italia TCS
1 МКД
Цената е фиксна
12.12.2021 17:16

Велес / Велес

Продавам кожно седиште Selle Italia Sintesi TCS со композитна шасија, произведено 1995 година, малку користено низ годините, зачувано без ниту една мана (освен излижани букви). Седиштето е уникат во светот на тркачки седишта (употребувано од Марко Пантани своевремено). Доста е удобно за тежината која ја има и е далку поквалитено од денешните седишта.
Цена 2000 ден.
Тел.за контакт Аце 078398945

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
70971085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам