1 / 9
SE IZDAVA LOKAL VO GOSTIVAR
500 €
Цената е фиксна
01.02.2022 16:54

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

75 m²

Греење:

Нема

Se Izdava Lokal vo Gostivar, Lokalot e so povrsina 75 m2 so posebna kancelarija 10 m2 i toalet.
Vtor red od glavna ulica. Pogodno za prestavnistvo, Stomatoloska ordinacija, Opsta zdrastvena Ordinacija, Oblozuvalnica, Pecatnica. Ima 4 Parking mesta. Opcija podrum 75 m2 (podot e od mermer).
Cenata samo za lokalot e fiksna i 3 meseci odnapred (1.500 EUR)
Godisno avansno placanje 5.000 EUR

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам