1 / 2
Се продава тастатрура за лаптоп Asus
700 МКД
27.10.2022 20:21

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нова тастатрура за лаптоп Asus за следниве модели:
F5 F5RL F5S F5SL F5SR F5V F5VL A3H A3A A3V

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
070934585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам