1 / 4
Bass pojacalo NEVILLE
150 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 21:00

Битола / Битола

NEVILLE BASS PX-30B made in Korea.Mozi zamena za el.ili akusticna gitara so moja ili vasa doplata.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава / Можна е замена од:

ZORAN
Потврден огласувач
078516666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам