1 / 3
KOZNA JAKNA
60 €
19.12.2022 13:54

Кочани / Кочани

Tип на облека:

Сакоа палто

Големина:

XL

Боја:

Црна

KOZNA JAKNA USA
DE GEORGIO
SUPER MODEL SOCUVANA
100% Lether

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

T
Потврден огласувач
078405390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам