1 / 5
Renault Megan Senik
1.200 €
Цената не е фиксна
14.08.2020 09:36

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo odlicna sostojba pali vozi cenata ne e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078373422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам