1 / 8
ИМПЕРИЈА – Стан 65м²
71.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2023 21:39

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра Ц 46/2
Се продава стан со површинa 65м² со распоред –дневна соба,трпезарија и кујна, спална соба,ходник,купатило,тераса.
Кат – 5/6 со лифт
Станот се наоѓа во населба Расадник.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Комфорен фамилијарен стан

0 €

ИМПЕРИЈА – Стан 91м²

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам