1 / 2
ВРАТИ
3.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2022 22:38

Кавадарци / Кавадарци

СЕ ПРОДАВАТ ВРАТИ ДВЕ СОБНИ ЛЕВА И ДЕСНA, 84x199, ДВЕТЕ ВРАТИ 3000 ДЕНАРИ ПОСЕБНО 2000 ДЕНАРИ ОД ВРАТА

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
072 218 240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам