1 / 6
Се продава викендица
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2021 05:33

Битола / Битола

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Викендицата се наоѓа над кип сервисот по земјениот пат со струја вода и поднесени документи за легализација дворно место 750 м2

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
075440664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам