1 / 4
PLAC VO s.VIZBEGOVO GRADEZEN REON
120 €
12.10.2020 13:13

Карпош / Скопје

Квадратура:

6261 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac vo s.Vizbegovo vo gradezen reon
Placot e 6.261m2 vo s.Vizbegovo vo Gradezen Reon,potocno se naogja na patot za kosovo od LEVA STRANA na B.Pumpa na Makpetrol, na 700-900m odalecen od pumpata so pat i vo gradezen reon vednas do istiot e izgraden objekt ciglana, cenata e 120 eur.
site trosoci na tovar na kupuvacot.

ZA SITE PODETALNI INFO- Saso- 072 228-551
Toni mob. 070 34 35 36

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070 34 35 36
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам