1 / 6
Се продава куќа во близина на гимназијата во Тетово
245.000 €
26.06.2020 15:40

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

264 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

420 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа во близина на гимназијата во Тетово.

Куќата има 3 спрата по 88 м2 и двор од 420 м2.
Греење на струја, дрва и нафта.

Цена 245000 евра.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам