1 / 7
Passat b6 1.9
5.300 €
19.08.2020 13:00

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e ekstra ima mesto za dogovor
Smeneto po nea rebres so zategaci
Vodna pumpa
Lines
Novi gumi
078-360-438

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
078360438
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам