1 / 12
Се продава Ford Escord 1.6v во солидна состојба
1.000 €
Денес 11:32

Охрид / Охрид

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1992

Гориво:

Бензин

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Ford Escord 1.6v од 1992 во солидна состојба со два комплети гуми- зимски дот 2018 и летни дот 2019 на 99% грајфер. Колата е со централна заклучување и два клуча. Нема ни капка р'ѓа. Подвозјето, праговите се целосно заштитени со заштитен слој против рѓосување. Регистрирана е до десетти месец 2021 година. За повеќе инфо јавете се на 075428634.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
075438383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам