1 / 12
Kuca vo dobra sostojba naselba POTOK
64.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2020 12:50

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

naselba Potok

SE PRODAVA:

-kuca vo dobra sostojba,renovirana pred nekolku godini,opremena komplet so mebel i tehnika.
Kucata e vednash vseliva so cista dokemntacija,odnosno imoten list.
-ima podrum
-salon so kujna trpezarija
-2 kupatila
-3 spalni sobi
-dvor

076 421 142 (Olja)
070 381 888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам