1 / 8
Se prodava podvizen kiosk na trkala so kuka
1 МКД
11.08.2022 19:14

Охрид / Охрид

Se prodava podvizen kiosk za hrana , palacinki , pica na parce , i drugo, moze i za biseri, suveniri .Kukarkata e podvizna na trkala , ima kuka
600€
Broj za kontakt 078 286 635

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

OGLASI
Потврден огласувач
077721114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам