1 / 3
Bluetooth muzicka (led) sijalica
500 МКД
Цената е фиксна
04.07.2022 15:36

Аеродром / Скопје

Novi Bluetooth Muzicki Sijalici
za dve kupeni 900den
nad tri kupeni po 400den od parce
Potrosuvacka: 12W
Led jacina na belo svetlo: 7w
RGB jacina: 5W
Jacina na zvucnik: 3w
Domet na dalecinsko: 10m

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
072543277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам