1 / 3
SE PRODAVA NOV ZASILUVAC MARANTZ PM 80066
40.000 МКД
20.05.2020 23:12

Охрид / Охрид

SE PRODAVA NOVO POJACALO MARANTZ PM 8006SO FIKSNA CENA OD 40000 DENARI.NE NUDETE ZAMENI

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

zoki
Потврден огласувач
075269826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам