Бараме продавач
18.000 МКД
26.06.2020 09:22

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Бараме продавач за нашиот салон во населба Пинтија на ул. Борис Трајковски бр. 145

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се бара од:

Gros Komerc Skopje
Потврден огласувач
075304596
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам