1 / 4
TRPEZARISKI MASI
2.500 МКД
21.02.2023 21:44

Охрид / Охрид

masite se novi , nekoristeni
pogolemata ima del za pustanje i e od drvo i medijapan so dimenzii 120x80 cm i plus 40 cm dodatok.cena 4500. a pomalata e so dim 80x 80 od iverka .cena 2500.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

ivana
Потврден огласувач
075 878 397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам