1 / 11
ДУПЛА И ЕДИНАЧНА ПОСТЕЛНИНА ‼
550 МКД
23.05.2020 00:03

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ДУПЛА И ЕДИНАЧНА ПОСТЕЛНИНА ‼📣
ДУПЛА ПОСТЕЛНИНА
1 Навлака за јорган 200 X 220 cm
1 Чаршаф 200 X 220 cm
2 Навлаки за перница 70 X 50 cm
Цена 6️⃣5️⃣0️⃣мкд
ЕДИНАЧНА ПОСТЕЛНИНА
1 Навлака за јорган 160 X 220 cm
1 Чаршаф 160 X 220 cm
1 Навлаки за перница 50 X 70 cm
Цена 5️⃣5️⃣0️⃣мкд
Вршиме достава 🚗
Нарачки во инбокс ✉
https://www.instagram.com/p/CAYI9kOnjba/?igshid=cg2yvqz3tn87

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Lemka
Потврден огласувач
075531153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам