1 / 6
HARTKE BASS profi komplet
800 €
Цената е фиксна
04.07.2022 11:42

Кисела Вода / Скопје

Proverete na internet za komponentite!!!
-HA2500 - Bass Amplifier-(bas pojacalo)
-410XL - Bass Cabinet- (bas zvucnik)
-VX115 - Bass Cabinet- (bas zvucnik)
Se prodava samo kako komplet!!!
Poevtino zdravje!!!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076890888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам