1 / 5
se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite
6 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 12:15

Карпош / Скопје

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guzvite cisto I ekolosko mesto vo veles vojnica vo blizina na babuna kaj movceto sto se vikendicite odma ima i struja na sam asfalten pat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Georgi
Потврден огласувач
078249213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам