1 / 2
Se prodava SEADOO RXP 215
5.500 €
22.05.2020 11:17

Скопје Центар / Скопје

Se prodava SEA DOO RXP 215
- 215 hp Supercharged Intercooled Rotax 4-tec motor so 1.494 cc.
- Skuterot e 2009 godina i e vozen 130 saati.
- Redovno servisiran i odrzuvan vo ovlasten servis

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077444774
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам