1 / 6
Se prodava kombanj
10.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2021 11:29

Свети Николе / Свети Николе

Kombanj Massey Ferguson 625
Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
075 294 149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам