Majstor za pecivo
1 €
13.11.2020 10:18

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Majstor ili cirak da go ucam nokna smena 1000d dnevnica prijaven i 1 den sloboden vo nedela

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
072232319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам