1 / 6
DYNACORD FORYM LINE
1.950 €
Цената не е фиксна
22.05.2020 23:27

Прилеп / Прилеп

SE PRODAVAAT
DYNACORD FORYMI FX12 800 E
DYNACORD DUPLA 15 INC SUBWUFERI 500 E
SNAGATOR SL2400 650 E
SVE E KAKO NOVO MN MALKU KORISTENO
PROBA NA LICE MESTO
TEL 075643006

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

sasko negotino
Потврден огласувач
075643006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам