dom za stari lica
По Договор
07.06.2020 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

dom za stari lica ima potreba od negovateli /ki i medicinski sestri plata 18000 do 23000 den

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

natasa
Потврден огласувач
071332315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам