1 / 2
Reno/Renaulth Kangoo za delovi
1 €
Цената е фиксна
11.08.2022 18:08

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

5 kw / 7 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba.

Barajte me : 075 978 717

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
075978717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам