1 / 4
GARELLI 125CC
900 €
25.05.2020 18:35

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2000

Модел:

Garelli

Se prodava GARELLI donesen od italia ( italianska mashina) 125cc bez dok
Napraven full servis ulje filtri kariki lameli kocnici nema vlozuvanje vo nego PALI VOZI kontakt 077-924-144 mozi zamena so moja doplata za 250cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам