1 / 3
Laguna
1.900 €
Цената не е фиксна
08.06.2020 13:00

Виница / Виница

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

19 kw / 26 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo top sostojba napraven komplet servis tel 078893304

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ANITA
Потврден огласувач
078511714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам