1 / 4
Play Station 4 1TB, 2 kontroleri i FIFA2020
22.500 МКД
13.03.2021 18:06

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava. Kupen vo Januari, nov e, nisto ne e smenato vnatre i kontrolerite se ispravni.

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Ardian
Потврден огласувач
079353929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам