1 / 9
Se izdava stan na ul 'Sirok Dol", vo blizina na TUS
1 €
28.08.2022 21:46

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Sirok Dol

Vo stanot mozat da prestojuvat najmnogu 4 lica
Dve sobi so po 2 kreveta i biro, soba za dneven prestoj, trpezarija so kujna.
Opremen so klima ured i masina za perenje na alista.
Lice za kontakt : Magdalena 078/210-828

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Magdalena
Потврден огласувач
078210828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам