1 / 9
BMW 118D 2.0
4.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 18:45

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Продавам BMW 118 2.0 122кс со 6 брзини. Регистрирано до 04.2023.
Возилото е во одлична состојба, редовно сервисирано.


За повеќе информации на тел. број.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lence
Потврден огласувач
075284646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам