1 / 2
Se prodava zemjiste na atraktivna lokacija kaj Rimski vodovo
1 €
01.06.2020 09:37

Карпош / Скопје

Квадратура:

11800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava zemjiste so povrsina 11 800 m2, na atraktivna lokacija vo gradezen reon kaj Rimski vodovod.

Cena po dogovor

Za poveke informacii na 071 444 039 Aleksandar

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070824504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам