1 / 7
Лулка Точак Тротинет Lulka Tochak Trotinet
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2022 17:31

Велес / Велес

Се продава детска лулка. Заедно со лулката го поклонуваме точачето ,тротинетот и мечето.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Даниела
Потврден огласувач
078225909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам