1 / 1
Купувам нива од 1 до 2 декари
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2020 18:29

Валандово

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Купувам нива (земјоделско земјиште) од 1 до 2 декари во подрачјето на Валандово, од почетокот на Валандово, Валандовска котлина, Раброво.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Mara
Потврден огласувач
075 946 142/ 034 382 214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам