1 / 6
Velosiped velosipedi marka CUBE
700 €
09.06.2020 10:59

Пехчево / Берово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava skoro nov velosiped marka CUBE od Germanija mnogu zacuvan lesen za vozenje..
Golemina na tocak 20 zoll.
Golemina na trakala 26 zoll.
Brzini menjac 27 brzini.
Uljeni kocnici so diskovi.
Germanska marka..
Za poveke info samo na tel br: 070-541-599...

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам