1 / 6
Motori za Site Modeli na Masini Za Perenje.
35 €
16.05.2023 13:42

Битола / Битола

Samsung, Whirpool, Siemens, Bosh, Indesit,Gorenje, Beko, LG, Favorit.. I drugi
Motorite se vo Ispravna Sostojba

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
075557111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам