1 / 9
Se prodava Tempra 1.6
650 €
25.05.2020 22:14

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Fiat

Модел:

Tempra

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Fiat Tempra 1.6 so atestiran plinski ured.Kolata e vo odlicna sostojba....registracija istecena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070682268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам