1 / 1
Магационер во Скопје
1 €
10.06.2020 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Прима е најголемиот хрватски ланец на малопродажба на мебел и еден од најголемите Хрватски производители на мебел.
Малопродажната мрежа на Прима ја сочинуваат 52 салони во Хрватска а во Македонија, Прима мебел е присутна од 2010 година со 8 малопродажни салони и тоа во Скопје, Куманово, Охрид, Прилеп, Битола,Тетово и Струмица.

Разноврсната понуда, квалитетните производи и професионалната услуга е она што ја карактеризира Прима Мебел и по што е препознатлива на пазарот.

Во салоните на Прима, секој купувач може да најде мебел за целиот свој дом: спални соби, дневни соби, кујни, маси и столици,гарнитури, регали, детски соби, тинејџерски соби…

Мисијата на Прима Мебел е да остане стратешки партнер кој ги исполнува барањата на купувачите и клиентите преку следењето на трендовите на пазарот.

Поради проширување на нашиот тим имаме потреба од тројца вработени на работна позиција:
Магационер во Скопје

На вработените им нудиме:

-Стимулативни и натпросечни примања
- Константно професионално усовршување

Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија (CV) може да ја достават со назнака Магационер во Скопје на info@prima-mebel.mk.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се бара од: Претпријатие

Prima Mebel
Потврден огласувач
022600245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам