1 / 5
Se izdava garsonjera
По Договор
24.09.2022 16:09

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Karaorman

Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Slavica
Потврден огласувач
078205018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам